Аналіз та аудит валових витрат

Курсова робота (код: kurs71)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність валових витрат підприємства
2.Критичний огляд нормативної бази та джерел з аналізу та аудиту валових витрат підприємства
3.Організаційно-економічна характеристика підприємства
4.Організаційно- інформаційна модель аналізу та аудиту валових витрат
5.Методика проведення аналізу валових витрат
5.1.Загальний аналіз валових витрат
5.2.Аналіз чинників, що впливає на обсяг та структуру валових витрат підприємства
6.Методика аудиту валових витрат підприємства
7.Аудит та аналіз валових витрат при застосуванні ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки валових витрат, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз валових витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: передмова й концептуальні розділи й методологічні рубрики та висновок, список використаних джерел, додатки.

У вступі розкрито актуальність тематики курсової роботи і мету та задачі роботи і з'ясовано предмет і об’єкт й інформативні матеріали, методи й загальну характеристику проекту.

У теоретичній частині розроблено практичну суть об’єкту дослідження, аналіз міри розробки цих питань українськими та іноземними фахівцями, визнання і доказ потреби власного напрямку вивчення теми та оцінку законодавчої основи і професіональної літератури і подана оцінка порядку конструкції менеджменту фірми і охарактеризовані його головні статті діяльності та балансу у динаміці за попередні три роки й перспектива діяльності фірми в цілому, за окремими напрямами і враження стосовно ресурсів покращення якості поведінки фірми.

У методологічній рубриці оцінено складання програми контролю та проведення аудиту валових витрат й проаналізовано систему фінансового обліку в фірмі та методику внутрішнього контролювання і реалізація результатів ревізії і складення звіту перевірки.

У висновку розглянуто наслідки проведеного досліду за ідеєю курсової роботи та висунуті напрями для вдосконалення перевірки валових витрат.

Список застосованих джерел складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на число літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах показані розроблені автором конфігурації документів, баланси, форма №2 із статистичної звітності компанії і інформативні таблиці і загальні наслідки оцінювальних обрахунків й інші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено із методологічними рекомендаціями ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до правил МОН України. По тексту вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Дана курсова робота була вже вдало здана у українському університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.