Аналіз та аудит кредитоспроможності підприємства

Курсова робота (код: kurs73)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Кредитоспроможність як характеристика функціонування підприємства та об'єкт аналізу і аудиту
2. Організаційно-економічна характеристика підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу кредитоспроможності
4. Аналіз кредитоспроможності на базовому підприємстві
5. Методика аналізу кредитоспроможності в умовах застосування ПЕОМ
6. Методика аудиту кредитоспроможності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи аудиту кредитоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота має такі розділи як преамбула і концептуальні основи, контрольні пункти, висновок, реєстр застосованих джерел й доповнення.

В вступі визначено актуальність теми курсового проекту й мету та завдання дослідження і наведено предмети й об’єкти та інформаційні бази та методичні засади й загальну характеристику проекту.

У теоретичній рубриці наведено теоретико-методичний зміст об’єкту дослідження, розгляд ступеню розробки цих питань українськими та закордонними фахівцями, визначення і доказ доцільності особистого напрямку дослідження проблеми та аналіз правової основи і професіональної літератури і подана аналітика системи конструкції керування суб’єкта господарювання й проаналізовані його основні статті господарювання й ресурсів в динаміці за останні три періоди, можливості господарювання фірми в цілому, за конкретними сторонами, враження стосовно можливостей підвищення якості роботи компанії.

У дослідній частині розглянуто планування контролю й методику контролю аудиту кредитоспроможності підприємства та досліджено систему бухгалтерського обліку в фірмі, методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків контролю, складення звіту контролю.

В висновках і пропозиціях окреслено результати зробленого досліду за ідеєю курсового дослідження, виведені напрями стосовно удосконалення перевірки аудиту кредитоспроможності підприємства.

Список застосованих джерел складається з матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на номер літератури у переліку.

В додаткових матеріалах представлені розроблені студентом форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід з фінансових звітів товариства і інформативні табличні матеріали й поточні результати оцінювальних розрахунків і інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений згідно з методичкою ВУЗу, в котрому він був зданий, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Пропонована курсова робота була уже якісно захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.