Бухгалтерський облік фінансових результатів операційної діяльності підприємств

Курсова робота (код: kurs75)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Сутність та економічне значення фінансових результатів операційної діяльності підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з бухгалтерського обліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Марічка"
4. Облік витрат операційної діяльності на підприємствах ресторанного бізнесу
5. Облік доходів від операційної діяльності підприємства
6. Облік фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Звітність про фінансові результати діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку фінансових результатів операційної діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі досліджено актуальність обліку прибутків і збитків, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження обстежено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, вивчено місце і роль фінансового обліку, сформульовано доктрину бухгалтерського обліку фінансових результатів підприємства, зумовлено нормативно-правову базу, розглянуто загальна економічна характеристика об'єкта, проаналізовано аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи розкрито організацію обліку, оцінено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення фінансових результатів операційної діяльності підприємств, роз'яснено фінансовий облік, опрацьовано узагальнення показників у звітах підприємства, надано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках наведено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено напрями вдосконалення обліку фінансових результатів підприємства в системі ринкової економіки.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.