Контроль і ревізія використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kurs76)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність лікарських засобів
2. Критичний огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика КМЛ № 4 Солом'янського р-ну м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель контролю та аналізу використання лікарських засобів
5. Планування та організація контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Методика контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Методика контролю і ревізії використання лікарських засобів в комп'ютерному середовищі в установах охорони здоров'я
8. Узагальнення результатів ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає передмова, теоретичні частини і практичні пункти та висновок, регістр використаних джерел і додаткові матеріали.

У вступі вивчено роль теми курсової роботи і ціль і завдання проекту і опрацьовано предмети, об’єкт й інформацію й методичні засоби, напрямки апробації роботи.

У концептуальному розділі охарактеризовано теоретико-методичну сутність об’єкту дослідження, аналіз рівня розробки поточних питань українськими та закордонними науковцями, визнання і доведення необхідності власного напряму опрацювання проблеми, аналіз законодавчої бази і наукової літератури і висунута аналітика становища побудови керування товариства та оцінені його основні статті господарювання, балансу у русі за попередні 3-4 періоди, перспектива діяльності компанії загалом й за конкретними курсами й оцінювання стосовно ресурсів підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В прикладному розділі досліджено організацію інспектування та здійснення перевірки використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, сформульовано систему бухгалтерського обліку в товаристві, методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів ревізії і написання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях сформульовано наслідки здійсненого вивчення за темою курсового дослідження та виведені пропозиції щодо покращення аудиту використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я.

Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури в списку.

В додаткових матеріалах надані розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарської діяльності, інформаційні таблиці і попередні наслідки аналітичних обрахунків а також другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик створений згідно з методологією вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Надана курсова робота була уже успішно складена у столичному університеті. Її можна вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.