Контроль і ревізія використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
Курсова робота (код: kurs76)
Зміст
1. Економічна сутність лікарських засобів
2. Критичний огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика КМЛ № 4 Солом'янського р-ну м. Києва
4. Організаційно-інформаційна модель контролю та аналізу використання лікарських засобів
5. Планування та організація контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Методика контролю і ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Методика контролю і ревізії використання лікарських засобів в комп'ютерному середовищі в установах охорони здоров'я
8. Узагальнення результатів ревізії використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Представлена курсова робота включає передмова, теоретичні частини і практичні пункти та висновок, регістр використаних джерел і додаткові матеріали.
У вступі вивчено роль теми курсової роботи і ціль і завдання проекту і опрацьовано предмети, об’єкт й інформацію й методичні засоби, напрямки апробації роботи.
У концептуальному розділі охарактеризовано теоретико-методичну сутність об’єкту дослідження, аналіз рівня розробки поточних питань українськими та закордонними науковцями, визнання і доведення необхідності власного напряму опрацювання проблеми, аналіз законодавчої бази і наукової літератури і висунута аналітика становища побудови керування товариства та оцінені його основні статті господарювання, балансу у русі за попередні 3-4 періоди, перспектива діяльності компанії загалом й за конкретними курсами й оцінювання стосовно ресурсів підвищення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.
В прикладному розділі досліджено організацію інспектування та здійснення перевірки використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я, сформульовано систему бухгалтерського обліку в товаристві, методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів ревізії і написання висновку перевірки.
В висновках і пропозиціях сформульовано наслідки здійсненого вивчення за темою курсового дослідження та виведені пропозиції щодо покращення аудиту використання лікарських засобів в установах охорони здоров'я.
Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури в списку.
В додаткових матеріалах надані розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарської діяльності, інформаційні таблиці і попередні наслідки аналітичних обрахунків а також другі джерела, використані у курсовому досліджені.
Курсовик створений згідно з методологією вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Надана курсова робота була уже успішно складена у столичному університеті. Її можна вживати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.