Аналіз ефективності використання необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: kurs81)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів, їх функції та класифікація
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази управління необоротними активів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активами
5. Загальний аналіз необоротних активів
6. Аналіз якісного стану і ефективності використання основних засобів
7. Методика аналізу необоротних активів в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання необоротних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність аналізу необігових ресурсів, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також сформульовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено науковий зміст необоротних активів підприємства, обстежено нормативно-правову базу з аналізу, оглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено методику загального аналізу ефективності використання необоротних активів підприємства, визначено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено здійснення чинникового аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено направлення щодо покращення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.