Аналіз ефективності використання грошових потоків підприємства

Курсова робота (код: kurs85)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками підприємства торгівлі
2. Економічна характеристика грошових потоків підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства торгівлі
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків підприємства торгівлі
5. Загальний аналіз грошових потоків підприємства торгівлі
6. Аналіз руху та ефективності використання грошових потоків підприємства торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємства торгівлі та його оптимізація на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання грошових потоків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність аналізу руху грошових коштів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено сутнісне значення грошових потоків підприємства, оцінено нормативно-правову базу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано теоретичну модель аналізу, роз'яснено аналіз структури і динаміки ефективності використання грошових потоків підприємства, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, простежено методику факторного аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.