Аудит власного капіталу та його використання

Курсова робота (код: kurs86)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність власного капіталу і його роль в системі управління підприємством
2. Огляд нормативно-правової та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу і аудиту власного капіталу
5. Організація та планування аудиту власного капіталу підприємства
6. Методика аудиту власного капіталу підприємства
7. Використання результатів аналізу в процесі аудиту власного капіталу
8. Методика аудиту власного капіталу підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власного капіталу та його використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: введення, концептуальні рубрики, а також аналітичні розділи, висновки і пропозиції, перелік використаних джерел й додаткові матеріали.

В преамбулі представлено роль тематики курсового дослідження й мету й завдання проекту, оглянуто предмети, об’єкти і інформативні матеріали та методологічні прийоми і загальну характеристику роботи.

В першій частині сформульовано фінансову сутність предмету курсової, оцінку міри розкриття поточних питань нашими та зарубіжними науковцями, визначення і доказ необхідності свого напрямку вивчення проблеми та огляд законодавчої підстави і професійних джерел й надана аналітика системи конструкції управління суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні статті діяльності, балансу в динаміці за останні 3-4 періоди і перспектива діяльності фірми загалом і за окремими шляхами і оцінки стосовно запасів покращання ефективності роботи товариства.

В практичному розділі наведено планування контролю та методику аудиту власного капіталу та його використання й проаналізовано систему бухобліку у організації і методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення результатів ревізії, складення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях висунуто наслідки виконаного досліду за замислом курсового дослідження і описані путі стосовно удосконалення перевірки власного капіталу та його використання.

Реєстр використаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при вивченні проблеми. За текстом курсовика вставлені посилання на номер джерела в переліку.

В додатку надані створені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про сукупний дохід з річних звітів компанії та інформаційні таблиці а також первинні результати аналітичних обрахунків, інші джерела, вживані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методологією інституті, в котрому він був захищений, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Дійсна курсова робота була вже якісно складена в столичному інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи або для більшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.