Аудит запасів підприємства

Курсова робота (код: kurs87)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність запасів і їх роль в системі управління підприємством
2. Огляд нормативно-правової та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Торговий дім "Насіння"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу і аудиту запасів підприємства
5. Організація та планування аудиту запасів торговельного підприємства
6. Методика аудиту запасів підприємства
7. Використання результатів аналізу в процесі аудиту запасів
8. Методика аудиту запасів підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю запасів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як преамбула, а також теоретичні частини й методичні розділи та висновок, список вживаних джерел, доповнення.

У преамбулі розроблено роль тематики курсового дослідження і ціль та завдання роботи та охарактеризовано предмет і об’єкти, інформаційні бази та методологічні прийоми й загальну характеристику роботи.

У теоретичному розділі сформульовано економічну характеристику об’єкту курсової, розгляд ступеню опрацювання поточних тем нашими та іноземними фахівцями, визнання і доведення потреби особистого напряму опрацювання питання і аналіз правової основи та професіональної літератури, висунута оцінка становища структури керування компанії, оцінені його головні дані діяльності, ресурсів в динаміці за останні три періоди й перспективи господарювання фірми загалом і за окремими сторонами і оцінювання стосовно ресурсів покращення якості роботи суб’єкта господарювання.

У методичній частині сформульовано планування інспектування, методологію аудиту запасів підприємства і досліджено систему фінансового обліку у компанії та методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків ревізії й створення висновку аудиту.

У висновку опрацьовано наслідки реалізованого опрацювання за темою курсового дослідження, репрезентовані пропозиції щодо покращання аудиту запасів підприємства.

Список використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при дослідженні тематики. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури в переліку.

У додатку виставлені розроблені автором форми документів, баланси, звіт про сукупний дохід з річних звітів підприємства а також інформаційні табличні матеріали а також первинні результати аналітичних обрахунків, інші матеріали, використані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно з методикою інституті, в якому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Дана курсова робота була вже успішно здана у українському університеті. Її можна споживати як стандарт для написання особистої курсової роботи чи для сильнішого вивчення тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.