Аудит витрат на оплату праці

Курсова робота (код: kurs89)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат на оплату праці і їх роль в системі управління підприємством
2. Огляд нормативно-правової та спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту витрат на оплату праці
5. Організація та планування аудиту витрат на оплату праці
6. Методика аудиту витрат на оплату праці підприємства
7. Використання результатів аналізу в процесі аудиту витрат на оплату праці
8. Методика аудиту витрат на оплату праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат на оплату праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як передмова і концептуальні пункти та методологічні бази й висновок, реєстр застосованих джерел, а також додаткові матеріали.

В преамбулі обстежено важливість тематики курсового дослідження і ціль і задачі проекту та проаналізовано предмет і об’єкти та інформацію й методичні засади і наукову новизну проекту.

У першому пункті надано методичний зміст об’єкту дослідження, оцінку ступеню розкриття досліджуваних тем українськими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування доцільності власного напряму дослідження проблеми та огляд правової бази і професійних джерел й висунута аналітика системи конструкції менеджменту фірми та проаналізовані його головні статті господарювання та ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди, перспектива діяльності товариства в цілому й за окремими шляхами і оцінювання щодо резервів покращення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У методичній рубриці охарактеризовано планування контролю й здійснення перевірки витрат на оплату праці й розглянуто систему бухгалтерського обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю, реалізація результатів ревізії й складення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях з'ясовано результати реалізованого дослідження за темою курсового дослідження й виведені пропозиції стосовно покращення аудиту витрат на оплату праці.

Регістр вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в переліку.

В доповненнях виставлені розроблені автором форми документів, баланси та звіт про сукупний дохід з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності, інформаційні табличні матеріали й поточні результати аналітичних розрахунків а також інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно із методологією ВИШі, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як стандарт для створення власної курсової роботи чи для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.