Контроль і ревізія кредиторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kurs9)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредиторської заборгованості як об'єкта контролю.
2. Огляд нормативної і законодавчої бази та спеціальної літератури з контролю і ревізії кредиторської заборгованості
3. Організаційно-економічна характеристика установи
4. Організаційно-інформаційні модель контролю і ревізії кредиторської заборгованості.
5. Організація і планування контрольно-ревізійної роботи в КРУ
6. Методика ревізії стану кредиторської заборгованості закладів освіти
7. Контроль і ревізія кредиторської заборгованості в умовах застосування АРМ фахівця
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кредиторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає преамбула, а також теоретичні бази та практичні розділи і висновки і пропозиції, список застосованої літератури, додаток.

У вступі простежено значення теми курсової роботи та ціль та завдання проекту та висвітлено предмети й об’єкти й інформаційну базу та методологічні прийоми й загальну характеристику роботи.

У концептуальному розділі наведено теоретико-методичне поняття предмету курсової, аналіз міри розробки досліджуваних проблем українськими та іноземними фахівцями, визначення і обгрунтування необхідності свого напрямку опрацювання теми, аналіз нормативної бази й професійних джерел і зроблена аналітика стану структури управління товариства і оцінені його загальні показники діяльності і балансу у русі за попередні три періоди, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі та за окремими курсами і оцінювання стосовно резервів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

В аналітичній рубриці представлено планування контролю й методологію контролю кредиторської заборгованості бюджетної установи та надано систему бухгалтерського обліку у компанії і методику внутрішнього контролювання і реалізація результатів контролю й створення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки зробленого досліду за концепцією курсового дослідження й описані пропозиції для удосконалення контролю кредиторської заборгованості бюджетної установи.

Список уживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури в списку.

У додаткових матеріалах надані розроблені автором форми документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з фінансових звітів товариства й оцінювальні табличні матеріали, поточні наслідки оцінювальних обчислень й інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно із методичкою ВУЗу, де він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку менеджменту. Поточна курсова робота була уже якісно складена в українському ВУЗі. Її можливо застосовувати як приклад для створення власної курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.