Контроль і ревізія операцій з необоротними активами торговельних підприємств

Курсова робота (код: kurs92)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація необоротних активів підприємств торгівлі
2. Контроль і ревізія в системі управління необоротними активами
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази контролю і ревізії необоротних активів
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Меркс"
5. Оцінка стану внутрішньогосподарського контролю операцій з необоротними активами на ТОВ "Меркс"
6. Методика і організація проведення ревізії операцій з необоротними активами із застосуванням методів економічного аналізу
7. Контроль і ревізія операцій з необоротними активами торговельних підприємств в умовах застосування комп'ютерних технологій обробки економічної інформації
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: передмова й концептуальні пункти та аналітичні частини й висновок, реєстр застосованих джерел, додаток.

В передмові обстежено актуальність теми курсової роботи, мету і задачі проекту і обстежено предмети та об’єкт, інформаційні бази та методичні засади, отримані результати проекту.

У теоретичному пункті роз'яснено фінансову характеристику предмету дослідження, розгляд рівня розкриття досліджуваних питань українськими та зарубіжними ученими, визначення і доказ вимоги свого напрямку дослідження проблеми і обстеження законодавства і основи й професіональних джерел і висунута аналітика стану конструкції керування товариства та оцінені його загальні показники господарювання і активу і пасиву у русі за останні 3-4 роки та майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом й за відокремленими шляхами та враження відносно резервів підвищення якості поведінки суб’єкта господарювання.

У методичному пункті висунуто систему перевірки й здійснення контролю операцій з необоротними активами торговельних підприємств, з'ясовано систему бухгалтерського обліку в фірмі і методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення наслідків контролю та складання висновку перевірки.

У висновку вивчено результати проведеного опрацювання за задумом курсового дослідження і виставлені пропозиції для вдосконалення аудиту операцій з необоротними активами торговельних підприємств.

Список вживаної літератури укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. За текстом курсовика проставлені виноски на число джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах виставлені створені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річної звітності фірми та інформаційні табличні матеріали а також первинні результати аналітичних обрахунків і другі матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно з методичкою вищому навчальному закладі, де він захищався, а також згідно до установ міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку управління. Ця курсова робота була уже вдало здана у провідному університеті. Її можна споживати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи чи для точнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.