Аудит та аналіз ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs96)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2. Економічна сутність ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі
4. Аналіз показників рентабельності
5. Аналіз показників ділової активності
6. Матричний метод оцінки ефективності господарської діяльності
7. Методика аналізу ефективності господарської діяльності в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: введення, концептуальні бази і прикладні рубрики, висновок, регістр застосованих джерел, а також додатки.

У преамбулі з'ясовано важливість тематики курсового проекту і ціль, задачі проекту та висунуто предмет та об’єкт й інформаційну базу й методичні засади і отримані результати дослідження.

У першому пункті простежено фінансову суть предмету курсової, оцінку рівня опрацювання поточних проблем нашими та іноземними ученими, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку опрацювання проблеми й огляд правової підстави й наукових джерел та подана оцінка становища конструкції управління суб’єкта господарювання й оцінені його основні показники господарювання, балансу в динаміці за попередні три роки, можливості розвитку товариства взагалі та за відокремленими напрямами, враження стосовно резервів підвищення якості поведінки фірми.

В другому розділі роз'яснено систему перевірки, здійснення перевірки ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі і висвітлено систему бухобліку у компанії і методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків контролю і написання звіту контролю.

В висновку розглянуто результати зробленого досліду за задумом курсового проекту, окреслені напрями відносно покращання перевірки ефективності господарської діяльності підприємства торгівлі.

Реєстр вживаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи вставлені виноски на число джерела у реєстрі.

В додатку представлені складені автором шаблони документів, баланси, звіт про сукупний дохід із фінансових звітів суб’єкта господарювання та інформативні табличні матеріали, первинні результати оцінювальних розрахунків й другі матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний узгоджено з методологією вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Представлена курсова робота була уже якісно захищена в київському ВУЗі. Її можна використовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.