Аналіз та аудит витрат підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs97)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат торговельного підприємства
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу та аудиту витрат
3. Організаційно-інформаційна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз витрат
5. Факторний аналіз витрат
6. Аналіз і аудит витрат в умовах застосування комп'ютерних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота охоплює наступні частини: вступ та теоретичні бази і методологічні пункти й висновки і пропозиції, регістр використаної літератури, доповнення.

В введенні вивчено актуальність теми курсового дослідження та мету та завдання дослідження та розглянуто предмет і об’єкт і інформативні матеріали та методи, загальну характеристику проекту.

У концептуальній частині обстежено методичне поняття предмету дослідження, розгляд міри розкриття цих проблем українськими та зарубіжними ученими, визнання і доведення вимоги особистого напряму дослідження проблеми та оцінку права і бази й наукових джерел і складена характеристика порядку побудови управління суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його головні статті господарювання та активу і пасиву в динаміці за колишні три роки й перспектива господарювання компанії взагалі і за деякими курсами та оцінювання стосовно можливостей покращення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У прикладній рубриці вивчено організацію перевірки та методологію контролю витрат підприємства торгівлі й розглянуто систему бухобліку в товаристві й методику внутрішнього контролю, виведення наслідків перевірки, складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено наслідки зробленого опрацювання за ідеєю курсового проекту й описані напрями щодо удосконалення перевірки витрат підприємства торгівлі.

Список застосованих джерел збирається з матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела в регістрі.

В доповненнях надані створені студентом конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про сукупний дохід з фінансових звітів фірми і інформаційні таблиці і попередні наслідки аналітичних обчислень і інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено із методичними рекомендаціями інституті, де він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Поточна курсова робота була вже успішно здана в провідному ВУЗі. Її можна використовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи або для точнішого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.