Аналіз рентабельності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kurs98)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність рентабельності
2. Нормативна база
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу рентабельності
5. Аналіз рентабельності
6. Методика аналізу рентабельності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності підприємства торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання дослідження, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено економічну сутність діяльності підприємств, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи оцінено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено теоретичну модель аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз рентабельності підприємства торгівлі, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.