Аналіз прибутку від операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kurs99)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1.Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження сформульовано місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено науковий зміст прибутку підприємства, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз прибутку від операційної діяльності, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оглянуто здійснення чинникового аналізу, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.