Аналіз ефективності використання власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam501)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу власного капіталу підприємства

Розділ 2. Аналіз власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу власного капіталу підприємства
2.3. Загальний аналіз власного капіталу підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання власного капіталу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу власного капіталу підприємства та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання власного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність аналізу джерел фінансування, висунуто мету і завдання дослідження, а також розроблено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано економічну сутність власного капіталу підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання власного капіталу підприємства, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто методику факторного аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено шляхи поліпшення аналізу власного капіталу підприємства в нових умовах господарювання.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.