Аналіз ефективності використання економічного потенціалу підприємства

Курсова робота (код: sam518)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу в системі управління економічним потенціалом підприємства

1.1. Економічна характеристика економічного потенціалу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу ефективності використання економічного потенціалу підприємств

Розділ 2. Аналіз ефективності використання економічного потенціалу підприємств

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП «ЮВІМ»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності використання економічного потенціалу підприємств
2.3. Загальний аналіз економічного потенціалу
2.4. Аналіз ефективності використання економічного потенціалу підприємства

Розділ 3. Методика аналізу ефективності використання економічного потенціалу підприємств на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки економічного потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність аналізу потенціалу, ліквідності і стійкості, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено економічну сутність фінансового стану підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто теоретичну модель аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки економічного потенціалу підприємства, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, проаналізовано методику факторного аналізу, простежено математичний розрахунок результатів застосування, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.