Аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam496)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком підприємства.

1.1. Економічна характеристика прибутку підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу формування та розподілу чистого прибутку.

Розділ 2. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства

2.1. Характеристика ТОВ «Долфі Україна»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку.
2.3. Методика аналізу формування та розподілу чистого прибутку в системі управління фінансовими результатами підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу прибутку підприємства його формування та використання на основі застосування сучасної інформаційної технології

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання дослідження, а також висвітлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження зумовлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено сутнісне значення прибутку підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, розглянуто теоретичну модель аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз формування і розподілу чистого прибутку підприємства, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, з'ясовано здійснення чинникового аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.