Аналіз прибутку і рентабельності банку

Курсова робота (код: sam522)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком і рентабельністю банку.

1.1. Економічна характеристика прибутку і рентабельності, як елемента управління діяльністю банка.
1.2. Теоретико-методичні підходи до аналізу прибутку та рентабельності банка.

Розділ 2. Аналіз прибутку і рентабельності банку.

2.1. Організаційно-економічна характеристика банку.
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування прибутку і рентабельності банку.
2.3. Загальний аналіз прибутку і рентабельності банку.
2.4. Аналіз руху та ефективності використання прибутку і рентабельності банку.

Розділ 3. Методика аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.

3.1. Організація аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
3.2. Удосконалення і реалізація результатів аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку і рентабельності банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі охарактеризовано актуальність діяльності комерційних банків, обстежено мету і завдання дослідження, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто сутнісне значення банківської системи, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито методику загального аналізу прибутку і рентабельності банку, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу банківської системи в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.