Аудит операційної діяльності підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam552)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління операційною діяльністю підприємства

1.1. Економічна характеристика операційної діяльності підприємства
1.2. Аналіз нормативно-правової бази і оцінка спеціальної літератури з аудиту операційної діяльності підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту операційної діяльності підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПАТ «Київський мотоциклетний завод»
2.2. Планування аудиту операційної діяльності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо операційної діяльності на підприємстві
2.4. Формування висновків за результатами аудиту операційної діяльності підприємства
2.5. Реалізація результатів аудиту операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної виробничої діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота охоплює наступні частини: вступ й концептуальні частини і аудиторські бази, а також висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури і додаток.

В преамбулі охарактеризовано роль теми курсової роботи і ціль і завдання роботи, висвітлено предмети, об’єкти, інформаційну базу і методичні засоби та напрямки апробації роботи.

У теоретичній рубриці вивчено економічну сутність об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання поточних питань вітчизняними та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження доцільності свого напряму вивчення питання й перегляд правової бази та професійної літератури і складена оцінка системи побудови керування суб’єкта господарської діяльності, оцінені його основні статті господарювання та ресурсів у русі за попередні три роки, майбутнє господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому й за відокремленими курсами і оцінки відносно можливостей підвищення ефективності функціонування фірми.

В аудиторській рубриці окреслено організацію контролю і методологію аудиту основної виробничої діяльності підприємства, проаналізовано систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролювання та реалізація наслідків ревізії і написання висновку контролю.

В висновку проаналізовано наслідки проведеного вивчення за концепцією курсової роботи і виведені напрями для вдосконалення перевірки основної виробничої діяльності підприємства.

Регістр уживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела в реєстрі.

У додатках показані розроблені автором конфігурації документів, баланс й звіти про фінансові результати із річної звітності підприємства, інформаційні табличні матеріали, первинні результати аналітичних розрахунків і інші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно із методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він захищався, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Дана курсова робота була вже успішно здана в провідному інституті. Її можна споживати як шаблон для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту операційної діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.