Методика аудиту фінансової звітності підприємства

Курсова робота (код: sam548)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Економічна сутність фінансової звітності

1.1. Економічна сутність аудиту фінансової звітності та її критеріїв
1.2. Призначення, склад, вимоги до складання фінансової звітності
1.3. Нормативно-правове забезпечення

Розділ 2. Організація обліку і порядок складання фінансової звітності в ТОВ «Олімп»

2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства
2.2. Порядок складання фінансової звітності на підприємстві

Розділ 3. Організаційні аспекти та методи аудиту фінансової звітності

3.1. Особливості організації аудиту фінансової звітності
3.2. Методика аудиту фінансової звітності та її критерії
3.3. Особливості документування результатів аудиту фінансової звітності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю достовірності складання фінансової звітності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової звітності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота охоплює наступні частини: введення та концептуальні рубрики, методичні розділи й висновок, перелік використаної літератури й додатки.

У передмові оцінено актуальність теми курсової роботи й ціль та задачі роботи та простежено предмет, об’єкти та інформаційні бази й методичні засоби і загальну характеристику дослідження.

У теоретичному пункті надано теоретико-методичне поняття об’єкту роботи, аналіз рівня розробки досліджуваних проблем українськими та зарубіжними ученими, визнання і доказ вимоги особистого напрямку вивчення теми й характеристику права і основи і професіональної літератури і складена аналітика стану конструкції керування суб’єкта господарської діяльності та проаналізовані його головні статті діяльності й балансу у русі за колишні 3-4 періоди й перспектива господарювання компанії в цілому та за деякими курсами і оцінку щодо можливостей покращання ефективності функціонування товариства.

В другій рубриці окреслено планування перевірки і методику контролю достовірності складання фінансової звітності підприємства й наведено систему фінансового обліку у компанії й методику внутрішнього контролю та узагальнення результатів ревізії, створення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано результати виконаного дослідження за темою курсового проекту й представлені шляхи відносно удосконалення перевірки достовірності складання фінансової звітності підприємства.

Список уживаних джерел укладається з матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом роботи вставлені посилання на число літератури у списку.

В додатках надані створені студентом конфігурації документів, форма №1 й форма №2 із статистичних звітів компанії й аналітичні таблиці та поточні результати аналітичних обчислень й другі матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Ця курсова робота була вже вдало складена у провідному інституті. Її можливо вживати як стандарт для виготовлення особистої курсової роботи або для точнішого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту фінансової звітності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.