Аудит фінансових результатів операційної діяльності підприємства в умовах застосування інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam551)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління фінансовими результатами підприємства

1.1. Економічна характеристика фінансових результатів операційної діяльності підприємства
1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури щодо аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ "Лагода"
2.2. Планування аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо фінансових результатів операційної діяльності підприємства
2.4. Формування висновків за результатами аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
2.5. Реалізація результатів аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основної діяльності підприємства та їх результатів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота складається із підрозділів: преамбула, концептуальні розділи та контрольні пункти та висновок, реєстр використаних джерел та додаток.

У введенні висвітлено роль теми курсової роботи, мету, завдання роботи й простежено предмет й об’єкт й інформацію, методи, напрямки апробації дослідження.

У теоретичному пункті оцінено теоретико-методичну сутність предмету курсової, оцінку міри розробки досліджуваних тем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і обгрунтування вимоги свого напряму вивчення питання, перегляд правової підстави та спеціальних джерел й висунута оцінка стану конструкції управління суб’єкта господарювання, оцінені його основні показники господарювання й ресурсів в русі за останні 3-4 періоди й можливості діяльності фірми взагалі та за певними напрямами й враження щодо запасів підвищення якості поведінки фірми.

В дослідному розділі сформульовано організацію перевірки й методологію перевірки основної діяльності підприємства та їх результатів, надано систему бухобліку в фірмі, методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення наслідків ревізії, створення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях досліджено наслідки проведеного дослідження за замислом курсової роботи і виведені напрями відносно вдосконалення перевірки основної діяльності підприємства та їх результатів.

Список використаної літератури складається із матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела у переліку.

В додаткових матеріалах надані створені автором шаблони документів, баланс й звіт про фінансові результати з річних звітів підприємства а також аналітичні табличні матеріали, поточні результати оцінювальних обрахунків, інакші джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він захищався, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Представлена курсова робота була вже вдало здана у українському університеті. Її можливо вживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи чи для сильнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз прибутку підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту фінансових результатів операційної діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.