Аудит формування фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam550)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту фінансових результатів підприємства

1.1. Економічна характеристика фінансових результатів підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту фінансових результатів підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту фінансових результатів підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності базового підприємства
2.2. Планування аудиту фінансових результатів підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю фінансових результатів
2.4. Методика аудиту фінансових результатів підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту фінансових результатів підприємства

Розділ 3. Методика аудиту фінансових результатів підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів, витрат і фінансових результатів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит формування фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота має такі розділи як передмова та теоретичні рубрики та методологічні бази та висновок, регістр використаних джерел, доповнення.

В введенні розроблено важливість теми курсового проекту та ціль та задачі роботи, простежено предмет та об’єкт та інформаційну базу і методи та отримані результати проекту.

У теоретичній рубриці наведено методичний зміст об’єкту дослідження, аналіз ступеню опрацювання поточних тем українськими та іноземними вченими, визнання і доказ потреби особистого напряму дослідження проблеми та огляд правової підстави, наукової літератури й зроблена аналітика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні дані діяльності й ресурсів у динаміці за колишні 3-4 роки і перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом і за деякими курсами і оцінку стосовно запасів покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В практичному пункті висунуто організацію перевірки та методологію аудиту доходів, витрат і фінансових результатів підприємства і висунуто систему бухобліку у організації і методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів перевірки, складання висновку аудиту.

У висновку сформульовано результати виконаного дослідження за ідеєю курсової роботи й репрезентовані путі для удосконалення аудиту доходів, витрат і фінансових результатів підприємства.

Регістр вживаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на число джерела в реєстрі.

В додатку представлені складені автором конфігурації документів, баланси та звіт про фінансові результати з фінансових звітів товариства і аналітичні табличні матеріали й загальні наслідки оцінювальних обчислень, другі матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методологічними рекомендаціями університеті, де він був захищений, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Дійсна курсова робота була уже якісно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можна споживати як зразок для написання своєї курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз необоротних активів підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту формування фінансових результатів діяльності


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.