Аудит грошових коштів та стану розрахунків бюджетної установи

Курсова робота (код: sam488)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту та стану розрахунків бюджетних установ

1.1. Економічна характеристика стану розрахунків бюджетних установ.
1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури з аудиту про стан грошових коштів бюджетних установ

Розділ 2. Організація та методика аудиту грошових коштів бюджетних установ

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності
2.2. Планування аудиту грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій з грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
2.4. Методика аудиту грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
2.5. Формування звіту за результатами аудиту грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ в умовах сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит грошових коштів та стану розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота структурується на: преамбула та концептуальні основи, аудиторські розділи, висновки і пропозиції, список уживаної літератури, доповнення.

У вступі простежено важливість теми курсового дослідження й ціль, задачі дослідження й проаналізовано предмети і об’єкт і інформативні матеріали і методичні засади, отримані результати роботи.

У теоретичному розділі окреслено методичну суть предмету курсової, аналіз міри розробки поточних проблем українськими та закордонними ученими, визнання і підтвердження вимоги свого напряму дослідження проблеми і обстеження нормативної основи, спеціальної літератури й надана аналітика становища структури керування фірми, охарактеризовані його загальні дані діяльності та балансу в динаміці за останні 3-4 роки й перспектива розвитку компанії в цілому, за конкретними напрямами, оцінювання щодо ресурсів покращання якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

В практичній рубриці розроблено складання програми контролю та методологію аудиту грошових коштів та стану розрахунків бюджетної установи та розкрито систему бухобліку в фірмі і методику внутрішнього контролю, реалізація результатів контролю і написання висновку перевірки.

В висновку роз'яснено результати виконаного досліду за замислом курсової роботи і окреслені шляхи стосовно покращення перевірки грошових коштів та стану розрахунків бюджетної установи.

Регістр використаних джерел збирається із матеріалів, які використовувались при дослідженні тематики. За текстом роботи проставлені посилання на номер джерела у регістрі.

В додаткових матеріалах представлені складені студентом конфігурації документів, баланс, звіт про сукупний дохід з фінансових звітів підприємства й інформаційні таблиці і попередні наслідки аналітичних обчислень а також інші матеріали, використані в курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Пропонована курсова робота була вже вдало захищена у київському вищому навчальному закладі. Її можливо вживати як зразок для створення особистої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Рисунок з аудиту грошових коштів та стану розрахунків


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.