Аудит обліку кредитів і позик

Курсова робота (код: sam490)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління кредитами і позиками

1.1. Економічна характеристика кредитів і позик
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту кредитів і позик

Розділ 2. Організація та методика аудиту обліку кредитів і позик підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Блюз»
2.2. Планування аудиту обліку кредитів і позик підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю обліку кредитів і позик підприємства
2.4. Тестування операцій та залишків рахунків обліку кредитів і позик підприємства
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту обліку кредитів і позик підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю кредитів і позик підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит обліку кредитів і позик"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить преамбула, теоретичні рубрики та прикладні пункти, а також висновки і пропозиції, список використаної літератури, а також додаткові матеріали.

У введенні визначено вагомість тематики курсового дослідження і ціль та завдання дослідження і розроблено предмет та об’єкти, інформацію й методичні засоби і загальну характеристику дослідження.

В концептуальному розділі сформульовано економічну характеристику предмету курсової, оцінку рівня опрацювання досліджуваних питань вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доведення потреби свого напряму опрацювання питання та обстеження нормативної підстави й професіональних джерел та зроблена характеристика порядку побудови управління фірми й оцінені його основні статті діяльності, балансу в русі за попередні три періоди, перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності взагалі і за конкретними сторонами, оцінювання відносно запасів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У аналітичній рубриці висунуто організацію інспектування й методологію аудиту кредитів і позик підприємства й охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у організації й методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки та створення висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки реалізованого дослідження за ідеєю курсового проекту і представлені путі стосовно вдосконалення перевірки кредитів і позик підприємства.

Регістр використаної літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

У доповненнях представлені складені студентом шаблони документів, баланси і звіти про фінансові результати з фінансової звітності фірми та аналітичні таблиці а також поточні результати аналітичних розрахунків і інакші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методикою університеті, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил МОН України. По тексту зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Дійсна курсова робота була уже якісно здана в українському інституті. Її можна вживати як зразок для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Рисунок з аудиту обліку кредитів і позик


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.