Аудит стану забалансового обліку підприємства

Курсова робота (код: sam489)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту стану забалансового обліку підприємства

1.1. Економічна сутність забалансового обліку підприємства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту стану забалансового обліку підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту стану забалансового обліку підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ПП «Техноконсістенс»
2.2. Планування аудиту стану забалансового обліку підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю стану забалансового обліку підприємства
2.4. Методика аудиту стану забалансового обліку підприємства
2.5. Реалізація результатів аудиту стану забалансового обліку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю позабалансового обліку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає преамбула та концептуальні пункти та контрольні частини і висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури та додаткові матеріали.

У преамбулі представлено значення теми курсового дослідження, мету і завдання дослідження, досліджено предмети й об’єкти, інформацію і методи і наукову новизну роботи.

В першій рубриці розкрито методичну суть предмету роботи, оцінку міри розкриття поточних тем вітчизняними та іноземними ученими, визначення і підтвердження необхідності свого напрямку опрацювання питання, аналіз права і підстави, наукових джерел, подана аналітика становища побудови керування суб’єкта господарювання і проаналізовані його основні показники діяльності й ресурсів у русі за колишні 3-4 роки і перспективи господарювання фірми в цілому й за окремими сторонами й оцінки щодо запасів покращання якості роботи суб’єкта господарювання.

У методичному пункті наведено складання програми контролю й методологію перевірки позабалансового обліку підприємства й висунуто систему фінансового обліку у підприємстві, методику внутрішнього контролю, реалізація результатів перевірки та складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях обстежено наслідки проведеного досліду за замислом курсового проекту, описані напрями стосовно покращання перевірки позабалансового обліку підприємства.

Список вживаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. За текстом роботи проставлені посилання на номер джерела у переліку.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені автором форми документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з річних звітів товариства, оцінювальні таблиці і попередні наслідки оцінювальних обчислень а також інакші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик виконаний узгоджено із методологією вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дійсна курсова робота була вже якісно захищена у українському університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання Вашої курсової роботи чи для сильнішого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Рисунок з аудиту стану забалансового обліку


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.