Аудит безготівкових розрахунків

Курсова робота (код: sam487)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління розрахунками підприємства

1.1. Економічна характеристика безготівкових розрахунків підприємства
1.2. Оцінка нормативної бази та спеціальної літератури щодо аудиту безготівкових розрахунків підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту безготівкових розрахунків підприємства

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Вакалдрім»
2.2. Планування аудиту безготівкових розрахунків підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю та тестування операцій щодо безготівкових розрахунків підприємства
2.4. Формування висновків за результатами аудиту безготівкових розрахунків підприємства
2.5. Реалізація результатів аудиту безготівкових розрахунків підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю безготівкових розрахунків підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота структурується на: преамбула, концептуальні основи, а також методичні основи і висновки і пропозиції, перелік застосованих джерел, а також додаток.

У вступі проаналізовано значення тематики курсової роботи, мету і завдання дослідження й досліджено предмети й об’єкт, інформацію і методологічні прийоми і напрямки апробації дослідження.

У першому розділі простежено методичне поняття предмету курсової, аналіз ступеню розробки досліджуваних питань нашими та іноземними фахівцями, визнання і обгрунтування необхідності власного напрямку опрацювання теми і аналіз законодавчої основи, професійних джерел й подана характеристика порядку конструкції керування компанії й оцінені його головні показники господарювання й активу і пасиву в динаміці за попередні три роки, майбутнє розвитку товариства загалом й за конкретними курсами та оцінювання відносно ресурсів підвищення якості роботи фірми.

В другій частині розглянуто систему інспектування та методику контролю безготівкових розрахунків підприємства, висвітлено систему бухгалтерського обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю, виведення результатів перевірки й написання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях наведено наслідки виконаного вивчення за ідеєю курсової роботи та виставлені путі стосовно вдосконалення аудиту безготівкових розрахунків підприємства.

Реєстр застосованих джерел складається із матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури у списку.

У доповненнях виставлені складені студентом конфігурації документів, баланси і звіт про сукупний дохід із фінансової звітності товариства а також аналітичні табличні матеріали а також поточні результати аналітичних обрахунків, інші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний узгоджено з методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже благополучно складена в українському інституті. Її можливо вживати як зразок для створення особистої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Рисунок з аудиту безготівкових розрахунків


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.