Аудит руху та ефективності використання основних засобів підприємства
Курсова робота (код: sam491)
Зміст
Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління основними засобами підприємства
1.1. Економічна характеристика основних засобів підприємства1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту руху та ефективності використання основних засобів
Розділ 2. Організація та методика аудиту руху та ефективності використання основних засобів
2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ВАТ "Техноімпорт"2.2. Планування аудиту руху та ефективності використання основних засобів підприємства
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю основних засобів
2.4. Методика аудиту руху та ефективності використання основних засобів
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту основних засобів
Розділ 3. Особливості аудиту основних засобів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиціїСписок використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю надходження і вибуття матеріальних необоротних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "аудит руху та ефективності використання основних засобів"
Структура курсової роботи по проблемі
Поточна курсова робота структурується на: введення, а також теоретичні пункти, прикладні пункти, а також висновок, список використаних джерел і додаткові матеріали.
У передмові висунуто значення тематики курсового дослідження, ціль та завдання проекту, обстежено предмет і об’єкти та інформаційні бази, методичні засади й загальну характеристику роботи.
У теоретичній частині оглянуто теоретико-методичну характеристику предмету курсової, оцінку міри розробки цих проблем нашими та іноземними ученими, визнання і обгрунтування вимоги власного напрямку дослідження питання й характеристику законодавчої підстави і наукової літератури і зроблена аналітика стану побудови менеджменту суб’єкта господарювання і охарактеризовані його загальні дані діяльності і ресурсів у динаміці за останні 3-4 роки, майбутнє господарювання товариства взагалі й за відокремленими напрямами та оцінювання щодо можливостей покращення якості функціонування фірми.
У методологічному розділі окреслено організацію інспектування і методологію перевірки надходження і вибуття матеріальних необоротних активів підприємства і визначено систему фінансового обліку в компанії й методику внутрішньогосподарського контролювання, реалізація наслідків перевірки та складання висновку контролю.
У висновку висвітлено результати виконаного досліду за задумом курсового дослідження, виставлені шляхи щодо покращення аудиту надходження і вибуття матеріальних необоротних активів підприємства.
Реєстр застосованої літератури складається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на номер літератури у реєстрі.
В додатках показані розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з фінансової звітності суб’єкта господарювання та оцінювальні табличні матеріали і первинні результати аналітичних обчислень та інші джерела, вживані в курсовому проекті.
Курсовик написаний відповідно із методологією інституті, в якому він був захищений, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Приведена курсова робота була уже вдало здана в київському університеті. Її можливо застосовувати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого вивчення теми досліджування.