Аудит стану розрахунково-платіжної дисципліни підприємства

Курсова робота (код: sam492)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні основи аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємства

1.1. Економічна сутність розрахунків на підприємствах
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємств

Розділ 2. Організація та методика аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємств

2.1. Попередня оцінка діяльності та якості звітності ТОВ «Гран-Крю»
2.2. Планування аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємств
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю розрахунково-платіжної дисципліни підприємства
2.4. Методика аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємств
2.5.Формування висновків за результатами аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємства

Розділ 3. Методика аудиту розрахунково-платіжної дисципліни підприємства в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю стану розрахунково-платіжної дисципліни підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит стану розрахунково-платіжної дисципліни"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: вступ, концептуальні частини та аналітичні бази й висновки і пропозиції, список використаної літератури та додаток.

В введенні представлено вагомість тематики курсового проекту, мету і задачі проекту, досліджено предмет й об’єкти й інформаційну базу та методологічні прийоми й напрямки апробації проекту.

В першій рубриці визначено теоретико-методичну сутність предмету роботи, аналіз міри розкриття досліджуваних питань вітчизняними та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування вимоги власного напрямку опрацювання проблеми і аналіз законодавчої бази і наукової літератури та надана аналітика стану структури управління підприємства і оцінені його загальні статті господарювання, ресурсів у динаміці за останні 3-4 роки і майбутнє розвитку компанії взагалі й за деякими сторонами й оцінювання стосовно ресурсів покращання ефективності поведінки фірми.

У дослідній частині оцінено систему перевірки, методологію контролю стану розрахунково-платіжної дисципліни підприємства й визначено систему бухобліку у компанії й методику внутрішнього контролю і реалізація результатів перевірки та складання висновку перевірки.

У висновку наведено наслідки здійсненого досліду за темою курсової роботи і висунуті пропозиції для вдосконалення аудиту стану розрахунково-платіжної дисципліни підприємства.

Список уживаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела в списку.

У доповненнях виставлені створені студентом шаблони документів, баланси й звіт про фінансові результати з річної звітності суб’єкта господарювання й інформаційні табличні матеріали а також попередні результати аналітичних обрахунків, інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він був захищений, а також узгоджено до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Надана курсова робота була уже благополучно захищена у київському інституті. Її можна вживати як шаблон для створення своєї курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Рисунок з аудиту стану розрахунково-платіжної дисципліни


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.