Аудит ефективності використання трудових ресурсів

Курсова робота (код: sam549)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту трудових ресурсів

1.1. Економічна характеристика трудових ресурсів
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аудиту трудових ресурсів

Розділ 2. Організація та методика аудиту трудових ресурсів

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Амрок"
2.2. Планування аудиту трудових ресурсів
2.3. Процедури аудиту ефективності використання трудових ресурсів
2.4. Узагальнення та реалізація результатів аудиту трудових ресурсів

Розділ 3. Методика аудиту ефективності використання трудових ресурсів в умовах застосування комп'ютерних інформаційних систем

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оплати праці робітників підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота містить передмова, а також теоретичні рубрики, практичні розділи й висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури й додаткові матеріали.

У введенні оглянуто роль тематики курсової роботи, ціль й завдання дослідження та охарактеризовано предмет, об’єкт й інформаційну базу та методи й напрямки апробації роботи.

У концептуальному розділі оглянуто теоретико-методичну суть предмету роботи, розгляд рівня розробки досліджуваних проблем вітчизняними та закордонними ученими, визнання і підтвердження доцільності власного напрямку вивчення проблеми та характеристику правової бази, наукових джерел й висунута оцінка стану конструкції менеджменту товариства, охарактеризовані його основні показники господарювання та балансу в динаміці за останні три періоди і можливості діяльності фірми взагалі й за деякими курсами й оцінку відносно запасів покращення ефективності роботи компанії.

В аудиторському розділі надано організацію контролю, проведення перевірки оплати праці робітників підприємства й з'ясовано систему фінансового обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролювання і реалізація результатів ревізії, створення звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях окреслено наслідки реалізованого опрацювання за концепцією курсового проекту і описані шляхи для покращання перевірки оплати праці робітників підприємства.

Реєстр вживаної літератури укладається із матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури в переліку.

В додаткових матеріалах представлені створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 із статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності, оцінювальні табличні матеріали, попередні результати аналітичних розрахунків, другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно з методичкою інституті, в якому він захищався, а також згідно до потреб МОН України. По тексту надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Ця курсова робота була уже благополучно здана в провідному університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання Вашої курсової роботи чи для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз зобов'язань підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту ефективності використання трудових ресурсів


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.