Організація і методика аудиту власного капіталу підприємства

Курсова робота (код: sam547)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту в системі управління власним капіталом підприємства

1.1. Економічна характеристика власного капіталу підприємства
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аудиту власного капіталу підприємства

Розділ 2. Організація та методика аудиту власного капіталу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Планування аудиту власного капіталу на підприємстві
2.3. Оцінка системи внутрішнього контролю власного капіталу підприємства
2.4. Методика аудиту власного капіталу підприємства та ефективності його використання
2.5. Формулювання висновків за результатами аудиту власного капіталу та ефективності його використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю власного капіталу підприємства та ефективності його використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит власного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота має такі розділи як преамбула й теоретичні частини, аудиторські частини і висновки і пропозиції, регістр використаної літератури і додатки.

У вступі обстежено вагомість тематики курсового дослідження, мету й задачі дослідження й висунуто предмети та об’єкт та інформаційну базу, методологічні прийоми й загальну характеристику проекту.

У концептуальній частині висунуто загальний зміст об’єкту курсової, оцінку міри розкриття цих проблем українськими та іноземними вченими, визначення і підтвердження необхідності власного напрямку вивчення теми і перегляд нормативної підстави та професійної літератури і зроблена характеристика порядку побудови керування фірми й оцінені його загальні показники господарювання й активу і пасиву у русі за попередні три роки й можливості діяльності компанії взагалі та за конкретними напрямами і враження стосовно запасів покращання якості функціонування фірми.

У методологічному розділі окреслено систему перевірки й методологію перевірки власного капіталу підприємства та ефективності його використання та простежено систему бухгалтерського обліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення результатів перевірки і складення звіту аудиту.

У висновку оцінено результати проведеного дослідження за ідеєю курсового проекту і представлені путі стосовно удосконалення контролю власного капіталу підприємства та ефективності його використання.

Регістр вживаної літератури укладається з матеріалів, що використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені посилання на число літератури у переліку.

В додаткових матеріалах показані створені студентом форми документів, баланс й звіт про сукупний дохід з статистичних звітів компанії, аналітичні таблиці й попередні наслідки аналітичних розрахунків, інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методичкою університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Ця курсова робота була вже благополучно здана у провідному ВУЗі. Її можна вживати як шаблон для написання власної курсової роботи чи для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Витяги з курсового проекту

Клікніть для збільшення
Вступ Теоретичний зміст дослідження Організація аудиторського контролю Методика аудиторського контролю Заключна стадія аудиторського контролю Висновки і пропозиції

Рисунок з аудиту власного капіталу


Курсова з аудиторського контролю

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.