Облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП
Курсова робота (код: sam541)
Зміст
1. Економічна суть запасів та характеристика малоцінних та швидкозношуваних предметів
2. Класифікація МШП та їх оцінка
3. Облік надходження МШП
4. Облік використання малоцінних та швидкозношуваних предметів та списання їх у виробництво
5. Порядок проведення інвентаризації малоцінних та швидкозношуваних предметів та відображення її результатів в обліку
6. Особливості обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади бухобліку надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП"
Структура курсової роботи по проблемі
Ця робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження розглянуто можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, охарактеризовано облік як інформаційна база управління, окреслено теоретичний зміст запасів підприємства, розкрито законодавство і наукові посібники і статті, простежено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, представлено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи досліджено організацію обліку, роз'яснено діючу практику ведення обліку, документальне забезпечення надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, наведено бухгалтерський облік, обстежено генерування даних обліку в звітності, зумовлено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано шляхи поліпшення обліку запасів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.