Теоретичні засади та практика фінансового обліку амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam507)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зносу та амортизації.
2. Методи нарахування амортизації основних засобів у бухгалтерському обліку.
3. Порядок вибору методу для амортизаційної політики підприємства та відображення його на рахунках бухгалтерського обліку.
4. Вплив амортизаційних відрахувань на результати фінансово-господарської діяльності промислових підприємств.
5. Проблеми обліку амортизації в Україні та шляхи їх подолання.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі обстежено актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено методичні прийоми дослідження обліку. В теоретичній частині дослідження оглянуто відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, оцінено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, зумовлено доктрину бухгалтерського обліку основних засобів підприємства, наведено законодавство і наукові посібники і статті, висунуто роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, розроблено організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи визначено організацію обліку, розглянуто діючу практику ведення обліку, первинний облік амортизації та зносу основних засобів, проаналізовано бухгалтерський облік, вивчено формування бухгалтерської звітності, опрацьовано комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження обліку, а також надано направлення щодо покращення обліку основних засобів підприємства в системі ринкової економіки.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.