Аналіз та аудит фінансово-економічного потенціалу підприємства торгівлі та ефективності його використання

Курсова робота (код: lena)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Теоретичні аспекти фінансово-економічного потенціалу підприємства
торгівлі
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства торгівлі
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансово-економічного потенціалу підприємства торгівлі
4. Аналіз фінансово-економічного потенціалу підприємства торгівлі
5. Аналіз фінансової стабільності та платоспроможності
6. Аудит фінансово-економічного потенціалу
7. Методика аналізу фінансово-економічного потенціалу в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансово-економічного потенціалу торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: передмова та теоретичні рубрики й практичні бази та висновок, регістр уживаної літератури, додаткові матеріали.

У вступі роз'яснено значення тематики курсового проекту і ціль, завдання роботи та висвітлено предмет і об’єкт й інформативні матеріали, методичний спосіб й отримані результати дослідження.

У концептуальному пункті сформульовано теоретико-методичний зміст предмету курсової, оцінку міри розкриття досліджуваних проблем нашими та закордонними ученими, визнання і доведення вимоги власного напряму дослідження проблеми й характеристику нормативної бази і спеціальної літератури і висунута аналітика становища конструкції керування підприємства й проаналізовані його основні дані діяльності й ресурсів в динаміці за попередні 3-4 періоди та перспективи діяльності товариства взагалі та за деякими курсами та оцінки відносно запасів покращення якості роботи компанії.

У методичному розділі окреслено систему контролю, здійснення перевірки фінансово-економічного потенціалу торгівлі й розроблено систему бухобліку в компанії й методику внутрішнього контролю і виведення результатів контролю та складання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях наведено результати проведеного досліду за замислом курсового проекту та репрезентовані напрями для покращення перевірки фінансово-економічного потенціалу торгівлі.

Реєстр використаних джерел збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. По тексту курсовика виставлені виноски на число джерела у регістрі.

В доповненнях надані розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати з статистичних звітів суб’єкта господарювання та інформативні таблиці й первинні результати оцінювальних обчислень, другі джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в якому він був захищений, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Ця курсова робота була уже вдало захищена в українському ВУЗі. Її можливо використовувати як зразок для написання своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.