Контроль і ревізія ефективності використання основних засобів підприємств

Курсова робота (код: marina)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів та роль їх контролю та ревізії в системі управління комунального підприємства
2. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з проблем контролю і ревізії основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Козятинський маслозавод"
4. Організаційна модель контролю і ревізії використання основних засобів
4.1. Предмет, об'єкт, суб'кти та завдання контролю і ревізії основних засобів
4.2. Інформаційне забезпечення контролю і ревізії основних засобів
4.3. Планування контролю і ревізії основних засобів
5. Методика контролю і ревізії основних засобів
5.1. Перевірка легітимності операцій з основними засобами
5.2. Контроль і ревізія бухгалтерського обліку основних засобів
5.3. Контроль і ревізія ефективності використання основних засобів
6. Застосування автоматизованого робочого місця ревізора при контролі та ревізії операцій з основними засобами
7. Узагальнення та реалізація результатів контролю та ревізії основних засобів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю ефективності використання основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія ефективності використання основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: передмова й концептуальні пункти й методологічні частини, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури, а також додаток.

В введенні роз'яснено важливість тематики курсового проекту й мету, задачі проекту, висунуто предмет і об’єкти й інформаційну базу, методичний спосіб і наукову новизну проекту.

В першому пункті сформульовано практичну характеристику об’єкту курсової, аналіз рівня опрацювання цих проблем вітчизняними та зарубіжними науковцями, визначення і доказ вимоги власного напряму опрацювання питання й оцінку права і підстави і професіональної літератури і подана аналітика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарювання та охарактеризовані його загальні дані діяльності і активу і пасиву у русі за останні 3-4 періоди, майбутнє господарювання компанії загалом та за певними напрямами й оцінювання відносно ресурсів покращення ефективності поведінки компанії.

В методичному розділі представлено планування контролю й методологію перевірки ефективності використання основних засобів підприємств, наведено систему бухгалтерського обліку у компанії, методику внутрішнього контролювання та виведення результатів контролю, складання висновку аудиту.

У висновку охарактеризовано результати виконаного дослідження за задумом курсового проекту, описані шляхи стосовно вдосконалення контролю ефективності використання основних засобів підприємств.

Список вживаних джерел складається з матеріалів, що використовувались при розгляді проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела в переліку.

В додаткових матеріалах надані складені автором конфігурації документів, баланс й звіт про фінансові результати із річної звітності товариства та оцінювальні табличні матеріали і поточні результати оцінювальних обрахунків і інакші матеріали, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено з методологією університеті, в котрому він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. За текстом представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку керування. Надана курсова робота була вже вдало захищена в провідному університеті. Її можливо вживати як стандарт для виготовлення власної курсової роботи або для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.