Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах

Курсова робота (код: osnov)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль аналізу видатків на оплату праці в системі управління бюджетною установою
2. Економічна характеристика видатків на оплату праці .
3. Організаційно-економічна характеристика ВДК у Шевченківському районі
4. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з питань аналізу видатків на оплату праці в бюджетних установах.
5. Загальний аналіз видатків на оплату праці
6. Аналіз результатів економії видатків на оплату праці та їх використання.
7. Методика аналізу видатків на оплату праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність аналізу ефективності використання трудових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також наведено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, проаналізовано науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи обстежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності видатків на оплату праці в бюджетних установах, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.