Аналіз та аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: pas)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стабільності та платоспроможності
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз фінансової стабільності та платоспроможності:
4.1. Аналіз фінансової стабільності
4.2. Аналіз платоспроможності
5. Аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
6. Аналіз фінансової стабільності та платоспроможності в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота структурується на: вступ та теоретичні пункти й аналітичні розділи, а також висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і доповнення.

У преамбулі надано важливість теми курсової роботи і мету і задачі роботи та роз'яснено предмети й об’єкти і інформацію й методичні засоби, напрямки апробації проекту.

У теоретичному розділі оцінено фінансову суть предмету курсової, оцінку рівня розкриття цих проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і доказ вимоги особистого напрямку опрацювання проблеми і огляд законодавства і бази, спеціальних джерел та надана аналітика стану побудови керування товариства та проаналізовані його основні показники господарювання та ресурсів у русі за колишні 3-4 періоди та перспективи діяльності компанії в цілому та за відокремленими шляхами і оцінки щодо можливостей підвищення ефективності роботи товариства.

В методологічній рубриці висвітлено планування перевірки й здійснення аудиту фінансової стабільності та платоспроможності підприємства та з'ясовано систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація наслідків перевірки й написання звіту перевірки.

В висновку охарактеризовано наслідки зробленого досліду за ідеєю курсової роботи, виведені шляхи щодо покращення аудиту фінансової стабільності та платоспроможності підприємства.

Список уживаної літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер джерела у регістрі.

У додатку представлені розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з статистичних звітів підприємства а також інформативні табличні матеріали та поточні наслідки аналітичних обчислень й інші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно з методологічними рекомендаціями університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до потреб МОН України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу керування. Дана курсова робота була уже благополучно складена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як зразок для виготовлення своєї курсової роботи або для глибшого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.