Облік витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam135)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація витрат торгового підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства з обмеженою відповідальністю у сфері роздрібної торгівлі "Солар".
4. Фінансовий та податковий облік витрат торговельного підприємства.
5. Управлінський облік витрат торговельного підприємства.
6. Шляхи удосконалення обліку витрат.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність обліку видатків і затрат, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також представлено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження охарактеризовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висвітлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, наведено теоретичний зміст витрат підприємства, вивчено законодавчі акти, з'ясовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, досліджено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи роз'яснено організацію обліку, окреслено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документальне забезпечення витрат торговельного підприємства, сформульовано фінансовий облік, простежено узагальнення показників у звітах підприємства, розроблено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках надано узагальнені результати дослідження обліку, а також опрацьовано направлення щодо покращення обліку витрат підприємства в умовах динамічного економічного механізму.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.