Аналіз операцій з грошовими коштами торговельних підприємств

Курсова робота (код: sam139)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств
2. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими коштами підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЕЙТ-АБ"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових коштів підприємства
6. Методика аналізу грошових коштів підприємств
7. Аналіз грошових коштів підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність аналізу готівкових і безготівкових монетарних активів, вивчено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, розкрито сутнісне значення грошових коштів підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено аналіз структури і динаміки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано економічний аналіз якості користування, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.