Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах

Курсова робота (код: sam145)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності в системі управління підприємством
2. Економічна сутність фінансової стійкості платоспроможності підприємств
3. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств
6. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розроблено актуальність аналізу втрати платоспроможності, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено теорію аналізу можливості банкрутства підприємства, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу можливості банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.