Аналіз платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: sam147)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність та види платоспроможності підприємства
2. Показники оцінки платоспроможності підприємства
3. Оцінка балансу ліквідності ПП "Укртехнік"
4. Аналіз коефіцієнтів платоспроможності ПП "Укртехнік"
5. Обґрунтування резервів підвищення платоспроможності ПП "Укртехнік"
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність аналізу втрати платоспроможності, висвітлено мету і завдання дослідження, а також досліджено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, розглянуто сутнісне значення можливості банкрутства підприємства, надано законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, простежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності платоспроможності підприємств, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, визначено здійснення чинникового аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу можливості банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит основних засобів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.