Аналіз формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam148)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Ринок "Оболонь"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання прибутку підприємства
5. Методика аналізу формування і використання прибутку підприємства
6. Аналіз формування і використання прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність аналізу доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено сутнісне значення прибутку підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи проаналізовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано теоретичну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз формування та використання прибутку підприємств, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано економічний аналіз якості користування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.