Аналіз фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam149)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової діяльності підприємств
2. Місце і роль економічного аналізу в управлінні фінансовою діяльністю підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової діяльності
6. Методика аналізу фінансової діяльності підприємств
7. Методика аналізу фінансової діяльності підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі наведено актуальність аналізу господарювання підприємств, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також представлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено економічну сутність діяльності підприємств, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності фінансової діяльності підприємства, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.