Контроль грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ

Курсова робота (код: sam153)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів та розрахунків бюджетних установ
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика
4. Організація і планування контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
5. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
6. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів та стану розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як преамбула, а також концептуальні рубрики й методичні бази, а також висновок, регістр застосованої літератури та додатки.

В вступі розглянуто роль теми курсового дослідження, мету й завдання роботи, обстежено предмет та об’єкт й інформаційні бази й методичні засади, наукову новизну роботи.

У першому пункті вивчено практичний зміст об’єкту дослідження, оцінку міри розкриття поточних тем вітчизняними та іноземними науковцями, визначення і доказ вимоги особистого напрямку дослідження теми і огляд законодавства і підстави, фахових джерел, складена аналітика становища конструкції управління фірми й оцінені його головні показники діяльності й балансу в динаміці за колишні три роки, перспективи господарювання компанії взагалі й за певними сторонами, враження відносно запасів покращання ефективності роботи фірми.

В методологічному пункті з'ясовано організацію перевірки і здійснення контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ та представлено систему фінансового обліку в організації і методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків контролю і складання висновку аудиту.

У висновку висунуто результати здійсненого вивчення за задумом курсового проекту й висунуті шляхи відносно покращення контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ.

Список уживаних джерел складається з матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на число джерела у реєстрі.

У доповненнях представлені розроблені студентом конфігурації документів, баланс та форма №2 із статистичних звітів підприємства та оцінювальні табличні матеріали а також первинні результати аналітичних розрахунків, другі матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методологією ВУЗу, в якому він захищався, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Пропонована курсова робота була уже вдало захищена у провідному університеті. Її можна використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для точнішого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.