Контроль операцій з необоротними активами підприємств виробничої сфери

Курсова робота (код: sam154)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів підприємств виробничої сфери
2. Критичний огляд нормативно-законодавчої бази та спеціальної літератури з контролю необоротних активів підприємств виробничої сфери
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ВЕЛДІ"
4. Організація і планування контролю необоротних активів підприємств виробничої сфери
5. Методика контролю необоротних активів підприємств виробничої сфери
6. Контроль необоротних активів в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю операцій з необоротними активами підприємств виробничої сфери, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає преамбула й концептуальні рубрики, а також контрольні частини, а також висновок, список використаних джерел і додаток.

У преамбулі сформульовано роль теми курсової роботи, ціль й задачі роботи й сформульовано предмет й об’єкт та інформацію і методологічні прийоми й загальну характеристику проекту.

У концептуальній рубриці оглянуто фінансову сутність об’єкту дослідження, розгляд ступеню опрацювання цих питань нашими та закордонними ученими, визнання і доказ доцільності свого напряму дослідження теми і перегляд правової основи і наукових джерел та зроблена аналітика системи структури управління суб’єкта господарської діяльності і оцінені його основні дані господарювання, активу і пасиву в динаміці за попередні 3-4 роки і перспективи господарювання компанії загалом і за певними шляхами та враження стосовно запасів покращання якості поведінки компанії.

У прикладному пункті оглянуто організацію контролю, методологію контролю операцій з необоротними активами підприємств виробничої сфери й висвітлено систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення результатів перевірки і складання звіту контролю.

В висновку розглянуто наслідки зробленого опрацювання за темою курсової роботи та описані шляхи стосовно удосконалення аудиту операцій з необоротними активами підприємств виробничої сфери.

Регістр уживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на число джерела в списку.

У додаткових матеріалах виставлені складені автором шаблони документів, баланси та форма №2 з статистичної звітності підприємства а також аналітичні таблиці та первинні результати оцінювальних обчислень та інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він захищався, а також згідно до вимог МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Пропонована курсова робота була уже благополучно складена у українському вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи чи для точнішого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.