Контроль розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток

Курсова робота (код: sam155)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність податку на прибуток підприємств
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури з питань контролю оподаткування прибутку
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Дніпрянка"
4. Організаційно-економічна модель здійснення контролю податку на прибуток підприємств
5. Методика контролю податку на прибуток підприємств
6. Методика контролю податку на прибуток в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає передмова й концептуальні розділи та аналітичні основи та висновок, регістр застосованих джерел, додаток.

У передмові досліджено вагомість тематики курсової роботи, ціль та задачі дослідження і охарактеризовано предмет й об’єкт й інформативні матеріали й методичний спосіб та напрямки апробації роботи.

У теоретичній рубриці оглянуто фінансову сутність предмету роботи, оцінку міри опрацювання поточних тем українськими та зарубіжними вченими, визнання і підтвердження потреби власного напрямку дослідження теми, характеристику правової бази і професійних джерел, подана оцінка системи побудови керування суб’єкта господарської діяльності та оцінені його основні дані діяльності, ресурсів у динаміці за попередні 3-4 періоди й майбутнє господарювання компанії взагалі й за відокремленими сторонами і оцінки відносно резервів підвищення якості поведінки фірми.

У прикладній частині оглянуто планування інспектування та методологію перевірки розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток, досліджено систему фінансового обліку у організації й методику внутрішньогосподарського контролю й узагальнення наслідків перевірки, складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях окреслено наслідки здійсненого досліду за ідеєю курсового дослідження і описані пропозиції щодо вдосконалення контролю розрахунків з нарахування та сплати податку на прибуток.

Список вживаних джерел укладається з матеріалів, що були використані при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер літератури в переліку.

У доповненнях представлені розроблені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з річних звітів компанії і інформаційні таблиці та поточні результати аналітичних розрахунків й інакші матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методологією ВИШі, в якому він був захищений, а також узгоджено до установ МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Дійсна курсова робота була уже благополучно здана в столичному ВУЗі. Її можливо вживати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.