Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств

Курсова робота (код: sam156)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика видів діяльності підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань бухгалтерського обліку діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Киянка"
4. Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств
5. Організація обліку діяльності на основі інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність обліку господарювання підприємств, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також наведено наукову новизну дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи проаналізовано можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, розглянуто облік як інформаційна база управління, висвітлено теоретико-методичні основи діяльності підприємств, розроблено нормативно-правову базу, окреслено загальна економічна характеристика об'єкта, простежено аналіз діяльності підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи висунуто організацію обліку, визначено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування діяльності підприємств, опрацьовано аналітичний і синтетичний облік, досліджено складання фінансової звітності, представлено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження обліку, а також надано пропозиції щодо удосконалення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.