Контроль грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах
Курсова робота (код: sam160)
Зміст
1. Економічна сутність грошових коштів та розрахунків бюджетних установ
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика Головного управління з питань цінової політики КМДА
4. Організаційно-інформаційна модель контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
5. Організація і планування контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
6. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
7. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном
надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів і розрахунків"
Структура курсової роботи по проблемі
Надана курсова робота складається із підрозділів: введення, а також теоретичні основи та прикладні пункти, а також висновки і пропозиції, список вживаних джерел, додатки.
У передмові оцінено вагомість теми курсового дослідження, ціль і задачі дослідження та визначено предмет, об’єкти, інформативні матеріали і методичні засоби і загальну характеристику дослідження.
В теоретичній рубриці визначено фінансовий зміст об’єкту курсової, розгляд міри розкриття досліджуваних питань вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доказ вимоги власного напряму дослідження питання, обстеження законодавства і основи, професійної літератури, подана характеристика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності й охарактеризовані його загальні показники діяльності й активу і пасиву у динаміці за колишні три роки, перспектива діяльності компанії загалом й за відокремленими курсами та оцінку відносно можливостей підвищення ефективності функціонування компанії.
У дослідній частині окреслено складання програми перевірки і здійснення контролю грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах й охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів перевірки й написання висновку аудиту.
В висновку простежено наслідки зробленого дослідження за задумом курсового дослідження й описані шляхи щодо вдосконалення перевірки грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах.
Перелік уживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на число літератури в реєстрі.
В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річної звітності фірми та інформативні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обрахунків та інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.
Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Приведена курсова робота була уже благополучно здана в столичному інституті. Її можливо вживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.