Контроль грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах

Курсова робота (код: sam160)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів та розрахунків бюджетних установ
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
3. Організаційно-економічна характеристика Головного управління з питань цінової політики КМДА
4. Організаційно-інформаційна модель контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
5. Організація і планування контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
6. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків бюджетних установ
7. Методика контролю грошових коштів та стану розрахунків в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія грошових коштів і розрахунків"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: введення, а також теоретичні основи та прикладні пункти, а також висновки і пропозиції, список вживаних джерел, додатки.

У передмові оцінено вагомість теми курсового дослідження, ціль і задачі дослідження та визначено предмет, об’єкти, інформативні матеріали і методичні засоби і загальну характеристику дослідження.

В теоретичній рубриці визначено фінансовий зміст об’єкту курсової, розгляд міри розкриття досліджуваних питань вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доказ вимоги власного напряму дослідження питання, обстеження законодавства і основи, професійної літератури, подана характеристика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарської діяльності й охарактеризовані його загальні показники діяльності й активу і пасиву у динаміці за колишні три роки, перспектива діяльності компанії загалом й за відокремленими курсами та оцінку відносно можливостей підвищення ефективності функціонування компанії.

У дослідній частині окреслено складання програми перевірки і здійснення контролю грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах й охарактеризовано систему бухгалтерського обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролювання, реалізація результатів перевірки й написання висновку аудиту.

В висновку простежено наслідки зробленого дослідження за задумом курсового дослідження й описані шляхи щодо вдосконалення перевірки грошових коштів і розрахунків в бюджетних установах.

Перелік уживаних джерел укладається із матеріалів, що використовувались при дослідженні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на число літератури в реєстрі.

В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річної звітності фірми та інформативні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обрахунків та інші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методологічними рекомендаціями ВУЗу, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. За текстом надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Приведена курсова робота була уже благополучно здана в столичному інституті. Її можливо вживати як зразок для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.