Аналіз фінансових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam165)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових ресурсів підприємства
2. Місце і роль аналізу в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансових ресурсів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових ресурсів підприємства
6. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств
7. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки господарювання підприємств, наведено мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, надано теорію аналізу діяльності підприємств, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу фінансових ресурсів підприємства, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, розроблено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.