Бухгалтерський облік, аналіз і аудит витрат підприємства за економічними елементами

Курсова робота (код: sam166)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
2. Організація бухгалтерського обліку витрат операційної діяльності підприємства ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
3. Теоретичні аспекти і економіко-правовий аналіз нормативної бази з питань обліку витрат підприємства за економічними елементами
4. Організація та методологія бухгалтерського обліку витрат підприємства за економічними елементами
5. Аналітичний та синтетичний облік витрат підприємства за економічними елементами. Відображення витрат за елементами у звітності
6. Організація аналізу витрат підприємства за економічними елементами
6.1. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат підприємства за економічними елементами
6.2. Методика налізу динаміки і структури витрат ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
6.3. Факторний аналіз витрат за економічними елементами ТОВ "Тенісний клуб "Дніпро-2"
7. Основи концепції методики аудиту витрат підприємства за економічними елементами
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат підприємства за економічними елементами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік витрат за економічними елементами"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота розподіляється на: вступ й теоретичні розділи й аудиторські основи, висновок, перелік застосованих джерел і додаткові матеріали.

В передмові розглянуто значення тематики курсової роботи та мету та задачі проекту, розроблено предмет і об’єкти та інформацію і методи, отримані результати роботи.

У теоретичній частині оглянуто загальний зміст предмету курсової, аналіз міри розкриття поточних тем вітчизняними та зарубіжними вченими, визначення і підтвердження доцільності свого напрямку дослідження питання й обстеження права і підстави й професіональних джерел і подана оцінка системи побудови управління товариства й охарактеризовані його головні статті господарювання й ресурсів в русі за колишні 3-4 періоди і перспективи діяльності товариства загалом та за відокремленими сторонами й враження відносно можливостей покращання ефективності функціонування фірми.

В дослідній частині розроблено складання програми контролю, методологію перевірки витрат підприємства за економічними елементами, розглянуто систему бухгалтерського обліку у товаристві і методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків перевірки та складення звіту перевірки.

У висновку розглянуто наслідки проведеного дослідження за замислом курсового дослідження та виведені шляхи щодо вдосконалення перевірки витрат підприємства за економічними елементами.

Реєстр використаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи проставлені посилання на число літератури у регістрі.

У додатку виставлені створені студентом шаблони документів, баланс та звіт про фінансові результати із статистичних звітів суб’єкта господарювання та інформативні табличні матеріали і первинні наслідки оцінювальних обрахунків, інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методикою ВИШі, в котрому він був захищений, а також відповідно до правил міністерства освіти і науки України. По тексту надані ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дана курсова робота була уже благополучно захищена в провідному вищому навчальному закладі. Її можливо споживати як шаблон для написання особистої курсової роботи чи для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.